• تکنیک های ماساژ برای جوانی و شادابی پوست

  آیا تا به حال می دانستید که لازم است برای حفظ زیبایی، جوانی، شادابی و همچنین زیباتر شدن و حتی از بین بردن چین و چروک های روی صورت خود از ماساژ استفاده کنید؟. یکی از پرکاربردترین فواید ماساژ، پیشگیری از پیری پوست و حفظ جوانی و شادابی آن است. امروزه افراد زیادی در سراسر جهان از افراد سرشناس و مطرح مانند بازیگران و هنرمندها گرفته تا عموم مردم از تکنیک‌های مختلف ماساژ درمانی برای حفظ زیبایی و نشاط خود بهره برده و به این ترتیب با کمک این تکنیک‌ها به جنگ چین و چروک‌های دوران میانسالی می‌روند. این مقدمه ای در مورد ماساژ بود. حال به آموزش متدها و تکنیک های ماساژ صورت می رویم.

   

  پس از مطالعه ی مقدمه ای درمورد ماساژ با ما در این بخش همراه باشید تا ماساژی را به شما معرفی کنیم تا بدون نیاز به فرد دیگری خودتان این تکنیک‌ها را روی عضلات و پوست صورت‌تان پیاده کنید و از اثرات مفید و شفابخش آن برای جوان‌سازی و نشاط پوست خود کمک بگیرید. و از زیبایی خود لذت ببرید.   


  ادامه ...

  تخفیف به مناسبت فرا رسیدن اعیاد

  سالن رخساره با توجه به اعیاد قربان و غدیر از تاریخ 15 شهریور لغایت 5 مهر تخفیف های ویژه ای برای شما عزیزان در نظر گرفته است.


  ادامه ...

  روش های مراقبت و محافظت از ناخن ها شکننده

  اگر ناخن های شکننده دارید ما به شما امروز چند راه حل راحت و آسان معرفی میکنیم، باید گفت که ناخن‌ ها نشان‌دهنده سلامت شما هستند. در حالت طبیعی فرم، حالت، رنگ و استقامت ناخن‌ها بستگی به فاکتورهای سلامتی مختلفی دارد و از همه مهم‌تر، ناخن‌ها نمایانگر وضعیت تغذیه شما هستند، مثلا ناخن‌ های شکننده دار به شما اطلاع می‌دهند که بدن شما مواد غذایی لازم را نمیگیرد! اگر از ضعیفی ناخن هایتان شکایت دارید یا اگر اندکی که بلند می شوند، می شکنند، بهتون پیشنهاد میکنیم بجای شکایت کردن، این نکات را برای محافظت از ناخن های خود مد نظر داشته باشید.

   


  ادامه ...
 • عنوان خبر تاریخ انتشار تاریخ انقضاء زبان
  تکنیک های ماساژ برای جوانی و شادابی پوست 7 شهریور 1395 فارسي
  تخفیف به مناسبت فرا رسیدن اعیاد 6 شهریور 1395 5 مهر 2016 فارسي
  روش های مراقبت و محافظت از ناخن ها شکننده 18 مرداد 1395 فارسي